بهترین طراح

تو خود دانی که من بی تو ، عدم باشم ، عدم باشم

عدم خود قابل هست است ، از آن هم نیز کم باشم

خدای من هر روز که میگذره بیشتر بهت ایمان پیدا میکنم و هرچه جلوتر میرم میفهمم که بیشتر نمیشناسمت. تو چقدر قشنگ زندگیها رو طراحی میکنی و ما نمیدونیم. یادمه بچه بودم. یه نقاش اومده بود مدرسه مون و زنگ هنر پای تخته داشت یه نقاشی میکشید. اولش یه سری خطوط بی ربط به هم کشید. در حین نقاشی او ، معلم هنر میگفت بچه ها حدس بزنید استاد چی میکشه. هرکدوم از بچه ها یه چیزی میگفتند و میخندیدیم. اوایل خطوط بی ربط خیلی جالب به نظر نمیرسید. اما کم کم که نقاش این خطوط رو به هم وصل میکرد ، کلاس ساکتتر میشد و بچه ها و معلم هنر بیشتر محو تماشای تصویری میشدند که هرچه میگذشت زیباتر میشد. خدای من باور دارم که تو بهترین طراحی و دارم یاد میگیرم که صبرکنم تا ناملایمات زندگی و ملایماتش کنار هم قرار بگیره تا اونوقت بفهمم که تو بهترین سرنوشت رو برای من و ما رقم میزنی. البته بسته به ظرفیتمون و تلاشی که خودمون برای افزایش این ظرفیت میکنیم.

خدای من میدونم که نمیشناسمت ولی همین اندک شناختی هم که بدست میارم باعث میشه بیشتر در برابرت احساس ضعف و کوچکی کنم و باعث میشه با داشتنت بیشتر در برابر دست اندازهای زندگی احساس قدرت و شجاعت کنم. دوستت دارم تا بینهایت. بخاطر قبولی سارا در مقطع کارشناسی ارشد که یکی از اعضای خوب گروه ٢ هست ازت صمیمانه تشکر میکنم. همچنین قبولی سوگند، دیگر عضو شایسته ی این گروه.

توی لحظه های تلخ بی کسی ، تو هجوم سختیا وقتی نداشتم نفسی ؛ وقتی یک ردپا روی ساحل زندگی بود ، من بودم رو دوش او ، او ناشناس ؛ و منم مثل همیشه ناسپاس . حالا بیشتر باور میکنم که چقدر من و ما رو به دوش میکشی و ما نمیفهیم و فکر میکنیم خودمونیم و خودمون. باز هم ممنون و باز هم ممنون.

از دست تو من ای یار ، هیچوقت نمیشم خسته ؛ تو مثل نفس هستی ، هیچوقت نمیگم بسه ؛ دل با می تو مسته ، از دست غما رسته ؛ مثل پوسته به هسته ، گشته به تو وابسته ؛ از انرژی قلبت ، میوه های من رسته ؛ ای کس من بی کس ، پر نمیکنه هیچکس ، جای خالیت هرگز ، تو نشی زمن خسته ؛ آرامش من باتو ، آسایش من از تو ؛ محتاج نگاهت هست ، این شیشه ی بشکسته ؛ هرگز تو منو تنها ، لحظه ای دمی نگذار ، چیزی نمیخوام از تو ، یک نگاهتم بسه

/ 11 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاديا

سلام منم به اين دو عزيز تبریک میگم. آرزو دارم همیشه در امتحانات زندگیشون سربلند و پیروز باشند. امیدوارم از این خبرا توي گروهامون زیاد بشه ...

فاديا

جهان متفق بر الهيّتش فرو مانده در كنه ماهيّتش نه بر اوج ذاتش پرد مرغ وهم نه در ذيل وصفش رسد دست فهم كه خاصان در اين ره فرس رانده اند بلا احصى از تك فرو مانده اند سعدی

حمیدرضا

سلام خدارا سپاس می گم که تونستم با خودم کنار بیام.چیزی تغییر نکرده.شرایط مانند قبل است ولی من تغییر کردم و خوشحالم.خیلی حس قشنگیه آخه من در آستانه شکست هستم ولی خوشحال و آرومم.خدایا تو راسپاس.اگه من در خوشیها سرمست و در شکستها غمگین شوم دگر امید به چه داشته باشم.امروز خرسند ازخوشحالی در آستانه شکست هستم.

مامان دینا

سلام خوبید! یک نگاهتم بسه! خداجوت فهمشو بهمون و به من عطا کن که بفهمم که تو بهترین طراحی و اینکه در هر چی اتفاق می افته رحمت تو و حکمت تو نهفته اس..........! چقدر خوب که خدا رو داریم چقدر خوب که می تونیم براش بنویسم.....!

تسنیم

در بحرانی ترین شرایط زندگی قرار گرفته بودم، سرگردان و بی هدف... نمی دانستم چاره چیست! کجا باید رفت و کدامین راه درست است؟ تا اینکه الهه ی امید با لطف خدا در مسیر زندگی من قرار گرفت و با تمام لجبازی ها و حرف گوش نکردن های من کنار آمد، همه ی سختی ها را تحمل کرد و بقدری شکیبایی به خرج داد تا من در مسیر درست زندگی قرار گرفتم. استاد عزیز، من در کنار شما مهارت های فکری، عملی، صبر، توکل و چگونه ارتباط گیری با خود، خدا و دنیای اطرافم را آموختم "هر چند هنوز در ابتدای راهم" شما بهمراه خانواده تاثیر گذارترین و با ارزش ترین فرد زندگی من می باشید که راهنمائی های علمی و عملی شما روشنی بخش نقاط تاریک فکر و ذهن و زندگی من می باشد. من اگر به لطف خدا به مدارج بالاتر هم برسم "نهایت سعی و تلاشم اینست" همواره شما استاد بزرگوار من بوده و من شاگرد قدیمی و حرف گوش کن شما خواهم ماند. شکر و سپاس بی کران به خاطر خدای خوبم، خانواده ی عزیزم، استاد بزرگوارم و دوستان فهیمم. یکدنیا تشکر از زحمات دلسوزانه ی شما.

تسنیم

سلام به استاد همه ی خوبی های زندگیم تو پیام رسان یه مطلبی خوندم خیلی قشنگ بود، وقتي خدا بخواد برات هديه بفرسته اونو لاي مشکلات مي پيچه، هر چه مشکل سختتر باشه هديه با ارزشتره. ایکاش همیشه آنقدر فرصت داشتم تا لحظه لحظه بودن هایت را ثبت می کردم. شعار نیست، با تمام وجود توجهت را، بودنت را، لطف و عنایتت را در سخت ترین شرایط زندگی، نه، در تمام مراحل زندگی حس کرده ام؛ همیشه زمانی که از تو غافل می شوم با تلنگری توجه مرا به خود جلب می کنی که من هستم، حواست باشد خدائی هست که در زمین و آسمانها همیشه به یاد توست و تو را دوست تر از همه می دارد.

مامان دینا

اومدم سرکی بزنم برای خواندن مطلب جدید که خبری نبود@

ستایش

سلام.خسته نباشید. ای کس من بی کس، پرنمیکنه هیچکس، جای خالیت هرگز، تو نشی ز من خسته؛ آرامش من باتو، آسایش من ازتو؛ محتاج نگاهت هست، این شیشه بشکسته؛ هرگز تو منو تنهالحظه ای دمی تنهانگذار، چیزی نمیخوام، یک نگاهتم بسه خیلی زیبا بود[گل]

حوری

سلام به استاد همیشه بزرگوارم. یادمه چند وقت پیش اومدم مرکز بهتون گفتم دارم می جنگم گفتید نگو جنگ بگو تلاش. واقعیتش معنای حرفتون رو درک نکردم چون به نظر خودم من در حال جنگ بودم. اما الان می فهمم معنای حرف چند ماه گذشته تون رو. من خیلی تلاش کردم و همچنان باز هم تلاش خواهم کرد. استاد برام زیاد دعا کنید که زیاد محتاج دعای خیر هستم. البته دعای شما که اثرش را در زندگی ام کاملا حس می کنم.

علی شهیب زادگان

سلام با اینکه به فکر قالب آزادم آهنگ غزل نمی رود از یادم تو معتقدی ولی که من خیامم! از بس که پیامک رباعی دادم به لطف خدا مجموعه ای از رباعی های من با عنوان رباعی برای گالیور منتشر شد. برای تهیه ی کتاب می توانید به آدر های زیر مراجعه فرمایید: 1- تهران-خیابان انقلاب-روبروی دانشگاه تهران-پاساژ فروزنده-طبقه منفی یک-واحد 212-کتابفروشی خانه شاعران ایران 2- قم-خیابان ارم-پاساژ قدس-طبقه زیر زمین-پلاک 21-کتابسرای پارسا- تلفن: 02517832186