پندی از کوروش کبیر

« مردم اغلب بی انصاف و بی منطق و خودمحورند ، آنان را ببخش. اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند ، ولی مهربان باش. اگر شریف و درستکار باشی فریبت میدهند، ولی شریف و درستکار باش. نیکیهای امروزت را فراموش میکنند ، ولی نیکوکار باش. بهترینهای خودت را به دنیا ببخش ، حتی اگر کافی نباشد. و در نهایت میبینی هرآنچه که هست ، همواره میان تو و خداوند است ، نه میان تو و مردم »

/ 15 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تسنیم

سلام. همیشه دنبال بهونه میگردم از زحمات و راهنمایی های شما تشکر کنم... چه فرصتی بهتر از بهار! بعد از لطف و مهربونی خدا و خانواده، شما شاه کلید تغییر و موفقیت در مسیر و عمل کرد زندگی من هستید... براتون بهترین های خدا رو آرزو می کنم و فرا رسیدن بهار طبیعت رو به شما و همسر بزرگوارتون که یکی از بهترین دوستا و رفیق زندگی من هستن تبریک عرض می کنم و سالی همراه با موفقیت در امور مادی و معنوی براتون آرزو می کنم. در سایه سار حق.

یه آدم دیگه

سلام سال نو مبارک استاد البته پیشاپیش راستی گلی که گوشه وبلاگت گذاشتید فوق العاده اس.............در ضمن آهنگ وبلاگتون محشره کلی حظ کردم و زندگی!

حوری

سال 90به یاد ماندنی ترین سال زندگی. چه آرزوی خوبی کردید برام. ده بار خوندمش.

حوری

بوي باران ; بوي سبزه ; بوي خاک شاخه هاي شسته ; باران خورده ; پاک آسمان آبي و ابر سفيد , برگهاي سبز بيد عطر نرگس , رقص باد نغمه شوق پرستوهاي شاد خلوت گرم کبوترهاي مست نرم نرمک مي رسد اينک بهار خوش به حال روزگار

یا مقلب , قلب من در دست توست یا محول ,حال من سرمست توست کن تو تدبیری که در لیل و نهار حال قلب من شود همچون بهار . سال نو مبارک. با بهترین آرزوها[گل][لبخند]

محمد

سلام دوست عزیز سال نو را به شما و خانواده محترم تان تبریک می گویم. امیدوارم سال 90 سالی پر از موفقیت، پیروزی و بهروزی برایتان باشد.

مسافر

سلام ممنون از توجهتون! بعضی وقتا به سکوت نیاز دارم بخصوص اگه قرار باشه شکستنش رو با دیگران تقسیم کنم... می دونید پوریای عزیز بعضی وقتا می نویسم ولی دوباره پاکش می کنم. برام جالب بود که با وجود ارتباط کمی که با شما داشتم به این عدم حضور توجه داشتید. مسافر هم سال نو را به شما تبریک می گوید.

الهه

سلام استاد سال نوتون مبارک. خیلی دیر شده ولی عذر خواهی بنده رو بپذیرین. داستش سال خوبی رو شروع نکردم خیلی این مدت استرس و مشکل داشتم وقت نکردم نت بیام. براتون سالی رو آرزو میکنم که وقتی تموم شد حسرت از دست رفتن هیچ موقعیتی را نخورین..... (( حال ما در اضطراب وحال هستی اعتدال حال ما تحوبل می شد کاش با تحویل سال))

حوری

سلام و عرض ادب.

صبا

بنام حق...سلام و عرض ادب...راستی سال جدید رو تبریک می گم و امیدوارم مثل همیشه شاد و فعال و از نوشته های خوبتون مارو دریغ نفرمایید...راستش من هم احساس نوشته شما رو درک کردم ...و یه سوال دارم...یا در واقع بگم یه نصیحت اگر ممکنه به اینجانب بدهید...صحبت کردن یه هنره یا یه عادت...کسانی که تو این زمینه مشکل دارند یعنی ببخشید بلد نیستند صحبت کنند و منظور نمی رسونند و خیلی پراکنده مطلب می گن... جطور می شه اصلاحشون کرد...عیب بزرگیه... مخصوصا برای یه کسی که متاهل و کلی بجه و فامیل و اشنا داره...مرتب بخاطر این زبون سرزنش می شه ...خوب حلش جیه...روانشناس کمکیه یا نمی دونم از کجا باید شروع کرد...اصلا امیدی هسه الهه امید یا مثلا سنش شده 33 سال دبگه کاریش نمی شه کرد.......به امید دیدار مجدد